Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 09:08

Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр Тернопільської обласної ради

Меню сайту
Форма входу
Головна » 2016 » Березень » 10

В Миколаєві  завершився  чемпіонат України з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з вадами слуху. Вдало виступили на цих змаганнях у своїх вагових категоріях учні  Теребовлянського  навчально-реабілітаційного  центру - представники Тернопільського регіонального центру «Інваспорт». Так, Микола Василик,  учень   9-го  класу,   у змаганнях з вільної боротьби посів друге місце, а з греко-римської - перше, Роман Лис,  учень  9-го  класу, у вільній боротьбі був третім, а у греко-римській - виборов срібну нагороду, Володимир Сторожкевич,  учень  9-го  класу,  в обох видах здобув титул чемпіона, а Назар Ковпак,  учень  11  класу, двічі став срібним призером. Ще дві медалі - «срібло» і «бронзу» - завоював на чемпіонаті Андрій Бриль,  учень  10-го  класу. Готував команду до змагань тренер Леон Ур ... Читати далі »

Переглядів: 671 | Додав: admin | Дата: 10.03.2016 | Коментарі (0)